عضویت
جامعه مجازی فارسی آموزان به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

آموزش تولید محتوای دیجیتال - نیوسئو

از
آموزش تولید محتوا و سئوی محتوا، از جمله مواردی است که تولیدکنندگان محتوا و کارشناسان سئو سایت به دنبال آموزش آن هستند و مورد نیاز آنها می باشد.

امیر قمصری مدیریت نیوسئو، به آموزش تولید محتوا و آموزش تخصصی سئو محتوا می پردازند. سئوی محتوا موجب می شود محتوای تولید شده شما در صدر نتایج جستجوی مخاطبان تان در گوگل قرار گیرد.
امیر قمصری در جلسات آموزش تولید محتوا، به معرفی انواع روش های تولید محتوای حرفه ای می پردازند و تمامی نکات و ترفندهای ساخت محتوای باکیفیت را آموزش می دهند.
ایشان پیشنهاد میکنند از انواع روش های تولید محتوا در کنار محتوای متنی وب سایت خود استفاده کنید. روش هایی مانند تولید محتوای تصویری مثل اینفوگرافیک های و یا عکس نوشته ها، تولید محتوای ویدئویی مثل تولید موشن گرافیک.
از نکات و ترفندهای سئو محتوا در وب سایت خود استفاده کنید.
با آگاهی از نیازهای فراگیران به ویژه کارشناسان تولید محتوای شرکت ها به مباحث سئو محتوا، امیر قمصری دوره آموزش تولید محتوا در نیوسئو برگزار می کند.

و با توجه به گرایش کاربران به محتوای ویدئویی، تیم نیوسئو پیشنهاد می کند در کنار محتوای متنی، به تولید محتوای ویدئویی نیز بپردازید.

آموزش تولید محتوا در نیوسئو، این امکان را برای شما فراهم میکند که بتوانید تولید محتوا در رسانه های دیجیتال انجام داده و مهارت های لازم را فراگیرید. در این آموزش نیز تاکید می شود، دانشجویان تمرین عملی انجام داده و در تیم های تولید محتوا به فعالیت بپردازند و سوالات خود را از امیر قمصری بپرسند تا شاهد پیشرفت و کسب توانایی ها و مهارت های خود شده و محتوای ارزشمند برای مخاطبان کسب و کار خو تولید کنند.

برای شرکت در دوره آموزش تولید محتوای امیر قمصری به وب سایت نیوسئو مراجعه نمایید.
پیوست ها
احسان اسکندری
بسیار عالی بود، ممنون بابت به اشتراک گذاری
https://seofox.ir/what-is-seo/
  • آذر 23, 1398
  • ·
  • می پسندم
کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
کد امنیتی بالا را وارد کنید