عضویت
جامعه مجازی فارسی آموزان به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

آموزش ایمیل مارکتینگ

از
آموزش ایمیل مارکتینگ، یکی از آموزش های ضروری برای صاحبان کسب و کار اینترنتی است. امیر قمصری مدیر سایت نیوسئو، بهترین دوره آموزش ایمیل مارکتینگ دنیا را برای کاربران نیوسئو به زبان فارسی فراهم نموده است.
نکات بسیار ارزشمندی در این دوره فراخواهید گرفت. به کمک مطالب ارائه شده در این دوره خواهید توانست عنوانی جذاب و مرتبط برای ایمیل خود بنویسید که نرخ باز شدن آن را چندین برابر کند. محتوای تبلیغ نویسی شده و جذاب در محتوای ایمیل خود بنویسید و لینک وب سایت خود را در آن به همراه دکمه های طراحی شده و جذاب قرار دهید تا ترافیک هدفمند و بسیار زیاد به وب سایت خود هدایت کنید.
در محتوای ایمیل خود استراتژی صحیح تولید محتوا را در پیش بگیرید و همچنین نام برند، شخص و یا شرکت افراد را در ابتدای محتوای ایمیل خود درج کنید و ایمیل خود را به روشی صحیح شخصی سازی کنید.
همچنین در این آموزش ایمیل مارکتینگ نیوسئو، میتوانید روش ها و تکنیک های تبدیل بازدیدکننده به مشتری را فرا بگیرید و از آنها در سیستم ایمیل مارکتینگ خود استفاده کنید.
به طور کلی می توانید به کمک این آموزش، استراتژی ایمیل مارکتینگ صحیح و اصولی برای کسب و کار اینترنتی خود فراهم کنید و به کمک آن ترافیکی هدفمند روانه سایت خود کنید و شاهد افزایش فروش و درآمدهای نجومی در بیزینس خود باشید.
برای تهیه دوره جامع آموزش ایمیل مارکتینگ، میتوانید به وب سایت نیوسئو مراجعه نمایید.
پیوست ها
   این را می پسندند
کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
کد امنیتی بالا را وارد کنید